MÖBLER / Bord / Nattygsbord 7748510
nr 774 8510
Nattygsbord
1 par, 1920-tal, NK, längd: 44, djup: 33, höjd: 61
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 17:47:05
100 kr
200 kr
500 kr
450 kr
1.200 kr
600 kr
800 kr
1.200 kr